Willa Anna Jastarnia Willa Anna Jastarnia Willa Anna Jastarnia Willa Anna Jastarnia
Willa Anna Jastarnia Willa Anna Jastarnia Willa Anna Jastarnia Willa Anna Jastarnia
Willa Anna Jastarnia Willa Anna Jastarnia Willa Anna Jastarnia Willa Anna Jastarnia

Pokoje

„Komfort naszych gości przede wszystkim” to motto które towarzyszyło nam podczas urządzania naszej willi. W każdym pokoju, niezależnie od standardu staraliśmy się połączyć tradycyjne„hotelowe” rozwiązania z wygodą i nadmorską atmosferą. Staraliśmy się urządzić wnętrza tak aby zapewniały komfortowe warunki i doskonały wypoczynek zarówno podczas dłuższych wczasów jak i weekendowych pobytów. Każdy pokój jest urządzony w innym stylu, motywach czy tematyce.

POKOJE w ANNA I – pokoje typu KOMFORT

ANNA I to kameralny budynek zlokalizowany tuż pod lasem. Na parterze znajduje się jadalnia i bar, na piętrze 5 wygodnych i ładnie udekorowanych 2 i 3-osobowych pokoi typu komfort. Pokoje wyposażone są w klasyczne sosnowe meble i nowoczesne sprzęty. Większość pokoi posiada balkon. Jeden z pokoi posiada zadaszony taras.

 

 

POKOJE w ANNA II – pokoje typu KOMFORT

Anna II to nasz najwiekszy obiekt. Znajduje się przed budynkiem ANNA I. Znajdują się w nim 4 wygodne i ładnie udekorowane 2 i 3-osobowe pokoje typu komfort i 3 pokoje typu studio na dwóch piętrach. Pokoje wyposażone są w klasyczne sosnowe meble i nowoczesne sprzęty. Niektóre pokoje posiadają balkon lub zadaszony taras.

 

 

POKOJE w ANNA III – pokoje typu LUX

Anna III to nasz nowy obiekt. Znajduje się w nim 8 komfortowych i elegancko udekorowanych pokoi typu lux na dwóch piętrach. Pokoje wyposażone są w stylowe drewniane meble i nowoczesne sprzęty. Każdy pokój posiada balkon.

 

 

 

Komfort:

Typowe wyposażenie pokoju 2-3 osobowego typu KOMFORT to łóżko dwuosobowe typu queen lub łóżka pojedyncze, lodówka, czajnik elektryczny, komplet filiżanek, szafa, stoliki nocne, kanapa rozkładana z miejscem do spania dla jednej osoby lub łóżko pojedyńcze, telewizja kablowa, telewizor CRT 21”.

Pokój typu studio KOMFORT składa się z sypialni i pokoju dziennego. W sypialni znajduje się łóżko dwuosobowe typu queen, natomiast w pokoju dziennym wygodna rozkładana dwuosobowa kanapa. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z dostawki w postaci składanego łóżka Wyposażenie studia jest identycznepoza telewizorem CRT 25”.

LUX:

Wyposażenie pokoju 2-3 osobowego LUX to łóżko dwuosobowe typu queen, lodówka, czajnik elektryczny, komplet filiżanek, dostęp do internetu w pokoju, biurko, komoda szafa, stoliki nocne, kanapa rozkładana z miejscem do spania dla jednej osoby, telewizja kablowa, telewizor LCD 26” z możliwością podłączenia komputera i DVD. Podłogę zdobią panele w kolorze palonego dębu, a drzwi wejściowe posiadają specjalne progi wyciszające dźwięki z korytarza. W każdym pokoju jest lodówka, czajnik i zestaw filiżanek.

Pokój typu studio LUX składa się z sypialni i pokoju dziennego. W sypialni znajduje się łóżko dwuosobowe typu queen, natomiast w pokoju dziennym wygodna rozkładana dwuosobowa kanapa. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z dostawki w postaci składanego łóżka Wyposażenie pokoju jest identyczne poza telewizorem LCD 32”.